O SPOLOČNOSTI SOLIGHT

Spoločnosť Solight bola založená v roku 2009 so zameraním na dovoz tovaru a jeho následnou distribúciou v sieťach obchodných reťazcov a klasických veľkoobchodov i maloobchodov.

Začiatkom roka 2010 sme postupne získali zastúpenie značiek Case Logic (brašne, puzdra a obaly na notebooky, audio, video či foto), Bandridge (prepojovacie AV káble a príslušenstvo) a One for All (univerzálne diaľkové ovládače a pokojové antény) pre Českú a Slovenskú republiku, čím sa spoločnosť Solight stala významným dodávateľom na poli distribúcie AV a elektro príslušenstva.

Obchodovaný sortiment sa následne rozšíril i o ďalšie komodity značiek Brondi (PMR vysielačky, detské pestúnky, domové alarmy), D-Clean (čistiace prostriedky na elektronické zariadenia), Intenso (CD/DVD média), Sanyo (batérie a nabíjačky) a vlastnú značku Solight (výrobky z oblasti elektrotovaru a elektromateriálu).

Na konci roka 2011 sa nám podarilo získať zastúpenie tiež pre značky Clingo (univerzálne držiaky na mobilné zariadenia) a JCB (nabíjacie a nenabíjacie batérie).

V roku 2012 sa spoločnosť Solight rozhodla vstúpiť tiež na poľský trh. V tomto roku rozšírila svoje portfólio značiek i o značky Joy (Apple príslušenstvo), Lenspen (suché čistenie) a Dyson (vysávače a ventilátory), čím preniesla svoj záujem z elektro príslušenstva rovnako na spotrebiče.

S naším tovarom sa v súčasnosti môžete stretnúť v prevažnej väčšine reťazcov a obchodov Českej a Slovenskej republiky. Medzi významných partnerov patrí napríklad Electro World, Alza.cz, Mironet, Datart International, NAY, Tesco Stores, Makro Cash&Carry, Metro Cash&Carry, K+B Expert, a ďalší    z rady veľkoobchodných i maloobchodných distribútorov.

Zložením a pestrosťou sortimentu, skladovými kapacitami, širokou sieťou obchodných zástupcov a prepracovaným systémom služieb merchandiserov sme vhodným partnerom pre všetky typy maloobchodného i veľkoobchodného predaja. Obchodným partnerom poskytujeme veľmi zaujímavé podmienky pre aktívnu ponuku a ďalší predaj nášho tovaru. Táto ponuka je pritom neustále rozširovaná podľa požiadaviek zákazníka i podľa potrieb trhu.

Našim cieľom je naplnenie predstáv, požiadaviek a potrieb zákazníkov súvisiacich s predajom tovaru, ktorý je doplnený kompletným zákazníckym servisom.

O JCB

JCB je svetoznámou značkou v oblasti stavebných strojov, stavebnej techniky a elektrického náradia. Technológiu i silu a energiu svojho mena teraz prenáša i do spotrebiteľských a industriálnych batérií.

JCB = kvalita
  • Testovanie kvality batérií v porovnaní s konkurenciou uskutočnila prestížna globálna inšpekčná spoločnosť BUREAU VERITAS, ktorá má takmer 900 pobočiek po celom svete.
  • V konkurencii vybraných známych značiek sa JCB batérie (alkalické i zinko-uhlíkové) vždy umiestnili na čelných miestach.
JCB logo